Cieszyński portal sportowy - badminton

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

CKS PIAST - Tabele

Ostatnia aktualizacja 15.04.2024 r.

  

SENIOR

Żywiec: Klasa okręgowa "Żywiec-Skoczów" Grupa 6 - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Błyskawica Drogomyśl  18  45  14  3  1  58:19
 2.  CKS PIAST  18   37  12  1  5  62:34
 3.  GKS Podhalanka Milówka  18   36  10  6  2  41:22
 4.  TS Stal Śrubiarnia Żywiec  18    36  11  3  4  50:27
 5.  KP Beskid Skoczów  18  34  10  4  4  47:19
 6.  LKS Wisła Strumień  18  33  10  3  5  45:33
 7.  LKS Bory Pietrzykowice  18  31  9  4  5  30:28
 8.  KKS Spójnia Zebrzydowice  18  26  7  5  6  35:30
 9.  GKS Radziechowy-Wieprz  18  26  7  5  6  51:34
 10.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  18  20  5  5  8  32:41
 11.  UKS APN Góral Istebna  18  19  5  4  9  37:38
 12.  LKS Victoria Hażlach  18  19  6  1  11  33:50
 13.  LKS Smrek Ślemień  18  16  4  4  10  24:45
 14.  LKS Soła Rajcza  18  13  3  4  11  20:46
 15.  LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica  18  13  4  1  13  31:68
 16.  LKS Goleszów  18  1  0  1  17  17:79

 

JUNIOR

II Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  GLKS Wilkowice  16  43  14  1  1  62:15
 2.  TS Podbeskidzie II  16  41  13  2  1  87:18
 3.  TS STAL-Śrubiarnia Żywiec  16  32  9  5  2  57:22
 4.  CKS PIAST  16  28  8  4  3  31:22
 5.  KS GKS Jastrzębie S.A.  16  28  8  4  3  41:23
 6.  GKS Czarni Jaworze  16  23  7  2  6  70:42
 7.  LKS Pasjonat Dankowice  16  19  6  1  9  30:42
 8.  KP Beskid Skoczów  16  18  5  3  8  37:50
 9.  LKS Strażak Dębowiec  16  14  4  2  9  50:50
 10.  KS Kuźnia Ustroń  16  12  3  3  10  24:58
 11.  LKS Bory Pietrzykowice  16  11  3  2  11  32:74
 12.  TS Koszarawa Żywiec  16  4  1  1  14  16:95
 13.  UKS Warszowice - wycofany  16  18  6  0  10  30:56

 

TRAMPKARZ

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  1  3  1  0  0  9:0
 2.  CKS PIAST  1  3  1  0  0  8:1
 3.  LKS Pogórze  1  3  1  0  0  5:1
 4.  LKS OLZA Pogwizdów  1   0  0  0  1  1:5
 5.  RKS Cukrownik Chybie  1   0  0  0  1  1:8
 6.  KS Nierodzim  1   0  0  0  1  0:9

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  10  28  9  1  0  94:9
 2.  CKS PIAST  10   22  7  1  2  69:17
 3.  KP Beskid Skoczów  10   20  6  2  2  64:17
 4.  RKS Cukrownik Chybie  10   7  2  1  7  19:96
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10   7  2  1  7  21:65
 6.  KS Nierodzim  10   3  1  0  9  11:74

  

MŁODZIK

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  CKS PIAST II  2  6  2  0  0  13:0
 2.  MKS Brenna-Górki  2  4  1  1  0  9:4
 3.  KP Beskid Skoczów  2  3  1  0  1  2:8
 4.  LKS Pogórze  2  3  1  0  1  12:5
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  2  1  0  1  1  6:15
 6.  LKS Strażak Dębowiec  2  0  0  0  2  1:11

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  27  9  0  1  92:13
 2.  CKS PIAST II  10  27  9  0  1  76:9
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  10  13  4  1  5  37:44
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  12  4  0  6  34:41
 5.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  10  7  2  1  7  14:56
 6.  RKS Cukrownik Chybie  10  3  1  0  9  14:104

 

MŁODZIK MŁODSZY 

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  5  15  5  0  0  33:1
 2.  TS United Żywiec  5  12  4  0  1  26:6
 3.  Akademia BVB im. Łukasza Piszczka  5  12  4  0  1  32:10
 4.  CKS PIAST  5  10  3  1  1  12:10
 5.  MKS Żory  5  3  1  0  4  10:20
 6.  KS Kuźnia Ustroń  5  3  1  0  4  7:30
 7.  Akademia United Rydułtowy  5  3  1  0  4  8:18
 8.  UKS APN Góral Istebna  5  1  0  1  4  7:40

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  13  36  12  0  1  137:12
 2.  APN SMS Tychy  13  31  10  1  2  81:18
 3.  CKS PIAST  13  25  8  1  4  33:27
 4.  UKS APN Góral Istebna  13  21  6  3  4  44:64
 5.  BTS Rekord Bielsko-Biała  13  15  4  3  6  31:38
 6.  KS Akademia United Rydułtowy  13  12  3  3  7  38:54
 7.  LKS Naprzód 46 Zawada  13  10  3  1  9  23:76
 8.  TS Stal Śrubiarnia-Żywiec  13  0  0  0  13  12:110


 

 

 

menu